Sukces #TeamYonex na China Open 2018

CHANGZHOU, CHINY

China Open 2018 w zeszłym tygodniu opanował #TeamYonex, ponieważ wygrali cztery z pięciu kategorii. Carolina Marin kontynuuje swoją świetną passę, zdobywając swój trzeci tytuł z rzędu od czasu mistrzostw świata, to jej drugie pierwsze miejsce w ciągu zaledwie dwóch tygodni. W męskich singlach Anthony Sinisuka Ginting popisał się niesamowitą wygraną nad mistrzem świata Kento Momotą.

W rywalizacji mężczyzn, Ginting zaskoczył wszystkich, pokonując Lin Dana, Wiktora Axelsena i Chou Tien Chena, aby rozegrać mecz finałowy z Kento Momotą. Mimo że przegrywał 14-19, a następnie 10-15, Ginting walczył uporczywie, ostatecznie pokonując Mistrza Świata, 23-21, 21-19 w ciągu jednej godziny i trzech minut.

W męskich debelach Kim AstrupAnders Skaarup Rasmussen pokonali młodą chińską parę Han Chengkai i Zhou Haodong, 21-13, 17-21, 21-14.

Podczas gdy w damskich debelach, złote medale zdobyły Rio Ayaka TakahashiMisaki Matsumoto to ich trzeci tytuł w tym roku. Pokonały swoje rodaczki i mistrzynie świata Mayu Matsumoto i Wakana Nagahara, 21-16, 21-12, w zaledwie 34 minuty.

Zobacz jak Carolina Marin walczyła na korcie!