POWER CUSHION SONICAGE 2 CLAY COURTS

But Sonicage  wyróżnia się wagą oraz dużym komfortem użytkowania. To najlżejszy model buta tenisowego Yonex. Jest bardzo wygodny i doskonale amortyzuje dzięki systemowi Power Cushion. But Przeznaczony dla średnio zaawansowanych graczy oraz zawodników.

 

Cena katalogowa: 599 zł


Kod produktu: STSON2C0R
TABELE ROZMIAROWE
Wybierz rozmiar:
40,5 STSON2C0R40,5 599.00 486.99 Brak na stanie. Produkt na zamówienie 0
LISTA DEALERÓW

POWER CUSHION (3 LAYER)
3-warstwowy POWER CUSHION w porównaniu do systemu Power Cushion, który punktowo absorbuje energię na swojej powierzchni, nowy 3- warstwowy Power Cushion pochłania uderzenie poprzez trzy warstwy, materiału. Twardy wierzch i spód konstrukcji absorbuje o 30% więcej negatywnej energii dla większego komfortu i o 5% przyspiesza transfer energii wspomagając kolejny ruch. Miękka wewnętrzna warstwa, szybko powraca do swojego kształtu po absorpcji energii, konwertując ją następnie na siłę pomagającą graczom w kolejnych ruchach.

TOUGHBRID LIGHT
Tough Brid Light posiada te same właściwości co Tough Brid jednak jest o 11% lżejszy dzięki czemu powoduje znaczną redukcję zmęczenia nóg.

ROUND SOLE
Technologia Round Sole zapewnia szybką i lekką pracę nóg na korcie oraz gwarantuje maksymalny transfer energii na wykonywany ruch.

SYNCRO-FIT INSOLE
YONEX Synchro-Fit – wkładka pozwala na lepsze dopasowanie stopy do buta minimalizując straty energii. Zapewnia większą płynność ruchu oraz szybszą pracę nóg.

DURABLE SKIN LIGHT
Połączenie gumowej elastyczności ze sztywnością twardego polimeru pozwoliło stworzyć bazującą na polyurethanie, technologię Durable Skin Light, która pozwala na grę z ogromną lekkością na korcie jednocześnie zapewniając solidne dopasowanie do stopy.

TOE ASSIST SHAPE
Duży palec ma wystarczająco dużo miejsca by dostosować się do buta. Część śródstopia zabezpiecza przed niekontrolowanymi skrętami, a pięta dopasowuje się do wiązania i przestrzeni by zachować komfort przy jednoczesnym usztywnieniu.

SPIRAL WRAP
Innowacyjna konstrukcja łączy język z górną częścią buta, eliminując zachodzenie na siebie, usprawniając jeszcze bardziej dopasowanie stopy

FLEXION UPPER
Asymetryczna konstrukcja wiązań i języka idealnie dopasowuje się do łuku wewnętrznego podbicia.

Góra: Synthetic Fiber, Synthetic Resin
Wkładka: Synthetic Resin
Podeszwa: Rubber
Kolor: Red
Rodzaj: Męskie
Nikt jeszcze nie dodał opinii.