DUORA 10LT

Duora pozwala dominować na korcie podczas każdego uderzenia. Pozwala uderzać mocno i szybko zarówno z backhandu, jak i forehandu.

Wykorzystaj przewagę w grze poprzez silny forehand oraz szybki backhand. 

 

Cena katalogowa: 729 zł


Producent: Yonex
Kod produktu: BDR10LT
Wybierz rozmiar:
4UG4 Pink Yellow BDR10L4UG4PY 729.00 592.68 Wysyłka do 5 dni 1
4UG5 Pink Yellow BDR10L4UG5PY 729.00 592.68 Wysyłka do 5 dni 4
LISTA DEALERÓW

 

DUAL OPTIMUM SYSTEM
Technologia zwiększa kontrolę uderzenia o 3% (forehand) oraz zwiększa szybkość uderzenia o 9% (backhand).

EXTRA SLIM SHAFT

Najcieńszy i najmocniejszy shaft wyprodukowany przez Yonex.

NANOMETRIC
Zwiększona siła wiązania pomiędzy włóknami węglowymi pozwala przenieść konstrukcje shaftu na wyższy poziom zaawansowania. Zmniejszenie ilości węgla w shafcie sprawia, że jest on 60% cieńszy, niż w tradycyjnych rakietach nie tracąc sztywności. Yonex stworzył rewolucyjną rakietę z lekką głowicą i wysoką kontrolą.

NANOMETRIC DR
Nanometric DR jest nowym tworzywem węglowym opracowanym przez Firmę YONEX, bazującym na unikalnej technologii NANOSCIENCE . Pierwotnie opracowano je dla materiałów stosowanych w przemyśle lotniczym, przez Toray Industries. Teraz po raz pierwszy zostało zastosowane w procesie produkcji rakiet . 

DUORA GROMMET
Najnowszy design grommetu łączy ze sobą 8 przelotek z różną grubością z każdej strony ramy. Dzięki temu, uderzenie stroną backhendową zwiększa siłę odbicia lotki dzięki sztywniejszemu ułożeniu naciągu

ISOMETRIC
Izometryczny kształt głowicy maksymalizuje obszar przecięcia się strun głównych i poprzecznych, tworząc większe pole aktywnego trafienia.

NEW GROMMET PATTERN
Nowy system przelotek, w którym wykorzystuje się większą ilość otworów co powoduje bardziej wydajne wykorzystanie naciągu.

HORIZONTAL-A CONCEPT
Yonex zastosował nowy system przelotek nazwany HORIZONTAL – A CONCEPT. Specjalnie ułożone przelotki sprawiają, że 4 struny poziome usytuowane w górnej części ramy zwiększają pole aktywnego trafienia.

SOLID FEEL CORE
System poprawia komfort gry po przez eliminacje szkodliwych wibracji. Jest on stosowany we wszystkich rakietach wyprodukowanych w Japonii.

AERO + BOX FRAME
Łączy w sobie szybki zamach, dokładne uderzenie oraz solidne czucie.

NEW BUILT - IN T-JOINT
Nowo zaprojektowany lekki „New Built-in T-Joint” zbudowany z żywicy epoksydowej poprawia parametry ramy przez zmniejszenie kształtu i wagi oraz zwiększenie jej stabilności.

T - ANCHOR
Nowy kompozytowy materiał T -Anchor zastosowany w T-Joint redukuje drgania rakiety powstałe przy niecentrycznych uderzeniach.

CONTROL SUPPORT CAP
Jest węższy o 88% niż w konwencjonalnych ramach dla szybszej zmiany uchwytu i lepszej manewrowości.

Typ gracza 1: zaawansowany
Flex: Sztywna
Rama: H.M. Graphite, NANOMETRIC DR, Ni-Ti Fibe
Shaft: H.M. Graphite, NANOMETRIC
Rekomendowana siła naciągu: 4U 19-26 lbs
Waga/Grip: 4U (Ave.83g) G4,5
Kolor: Różowy/Pomarańczowy
Kraj produkcji: Japonia
Nikt jeszcze nie dodał opinii.